didżej pogodził się z siódmą żoną


Larry King oszczędził sobie kolejnego rozwodu. świetny prezenter telewizji CNN pogodził się ze swoją siódmą żoną i zapowiedział odwołanie wniosku o zerwanie małżeństwa - poinformował jego rzecznik.

Naukowcy irańscy pracują nad nowym kosmicznym projektem - wysłania na orbitę okołoziemską "żywej istoty". zwierzchnik Centrum Badań Kosmicznych w Teheranie prof. Mohsen Bahrami poinformował, że na razie ukończono esej kapsuły, w której umieszczone zostanie nieznane na razie zwierzątko. Białoruscy hokeiści znaleźli objaśnienie swojego niepowodzenia na igrzyskach olimpijskich w Vancouver. Przegrali z Finami, ponieważ... zostali zdekoncentrowani. za pośrednictwem kogo? za pośrednictwem fińskie hokeistki, które nago weszły do ich szatni. 16-letnia Abby Sunderland z Kalifornii ruszyła w sobotę w kawaler rejs około globu. Jeśli jej się uda, będzie najmłodszą osobą na świecie, która tego dokona.20 mld dolarów odszkodowania, które chce nałożyć na BP amerykańska administracja przypadkiem spowodować zanikanie koncernu z rynku - wieszczą eksperci na podstawie wzrostu kosztów ubezpieczenia papierów dłużnych spółki. A paralelny los może spotkać też innych z tej branży, bo teoretycznie nikt nie jest lepiej przygotowany na wypadek ewentualnej katastrofy ekologicznej niż BP. 104 górników nie żyje, 60 jest rannych, a czterech nadal nie odnaleziono. Chińczycy liczą ofiary sobotniego wybuchu metanu w kopalni w prowincji Heilongjiang, w północno-wschodnich Chinach. To najtragiczniejsza dramat górnicza w tym kraju od dwóch lat. lecz z jednego powodu Justyna Kowalczyk mogłaby anulować z nart. Z miłości i gdyby okazało się, że spodziewa się dziecka. - o ile tak się zdarzyło, wcale bym się temu nie opierała - wyznaje w programie "Polska i Świat". "Królowa Zimy" jest choć nie na to samo romantyczna, ale i rozważna. - Ode mnie zależy byt i zarobki sześciu osób. Muszę odpowiedzialnie oglądać na bytowanie - zaznacza. W roku olimpijskim zlikwidować byłoby trudno...

Płynący z Finlandii do Estonii fiński prom "Nordlandia" z 850 pasażerami utknął w lodach na Bałtyku wkrótce po opuszczeniu portu w Helsinkach. człon nie jest zagrożona, podkreślił w piątek dyżurny nadzoru żeglugi w Zatoce Fińskiej, Esa Hurskainen.

proces byłego przywódcy bośniackich Serbów Radovana Karadżicia, oskarżonego o masowy mord w czasie wojen na Bałkanach w latach 90., rozpoczął się dziś w Hadze zanim oenzetowskim trybunałem ds. zbrodni w byłej Jugosławii. Podsądny zbojkotował rozprawę, nie pojawiwszy się na sali. bieg odroczono do wtorku. Nie w Szkocji, nie w Irlandii, ani nawet nie w Anglii była destylowana whisky, która zwyciężyła na degustacji w Edynburgu (stolica Szkocji). Zwycięska whisky pochodzi z Tajwanu - pisze w poniedziałek brytyjski diariusz "The Times".

24-letni mieszkaniec Haiti przypuszczalnie pewno mówić o cudzie. Po trzęsieniu ziemi więzień pod gruzami zawalonego hotelu, został z nich uratowany cały i zdrowy po 11 dniach. W ruinach budynku znajduje się więcej osób. - Wchodzimy tam z powrotem - powiedziała Carmen Michalska z ekipy ratowniczej. W Toruniu idąca wąskim przejściem pod wiaduktem kobieta, została potrącona przez... jadącego na koniu mężczyznę. Zdjęcia tego niebezpiecznie wyglądającego wydarzenia dostaliśmy od naszej internautki Justyny na baza TVN24. PSL jak jeden mąż z PiS-em i SLD powiedziało "nie" projektowi noweli ustawy o wyborze prezydenta autorstwa PO. Ta nie kryje oburzenia zachowaniem koalicjanta. - Politycy wybrali polski interes, a nie firma obywateli. Źle się stało, to błąd - komentowali na na pełnym gazie explicite zaskoczeni politycy Platformy. PSL odpiera zarzuty. - Proponowane zmiany ówczesny sprzeczne z konstytucją - przekonują ludowcy.Obiecywane podwyżki emerytur w kontekście proponowanych zmian w systemie emerytalnym to "gruszki na wierzbie" - uważa artysta reformy emerytalnej prof. Marek Góra. specjalista oceniał w TVN24 dwuletnią działalnośc rządu Donalda Tuska w dziedzinie polityki społecznej. Nadchodząca zima coraz to bardziej daje o sobie znać. Synoptycy alarmują, że w nocy z piątku na sobotę w całym kraju możliwe są opady śniegu z deszczem, a gorączka spadnie poniżej zera, co sprawi, że wartościowy zamienią się w niebezpieczne ślizgawki. W poniedziałek, w pierwszym dniu oficjalnej wizyty w Turcji kanclerz szkop Angela Merkel wyraziła opinię, że brzeżek ten nie powinien zostać przyjęty do UE i zaoferowała Ankarze "uprzywilejowane partnerstwo"; Turcy potraktowali to jak obrazę - informuje BBC na swych stronach internetowych.

Zimowa pogoda - oblodzenie i 66 cm śniegu


Typowo zimowe talent panują w Tatrach. Szlaki rano są oblodzone i śliskie, w godzinach południowych mokre. Na Kasprowym Wierchu leżało 66 cm śniegu, a termometry wskazywały tam 0 stopni Celsjusza.

Martwy polityk w samochodzie


Zastrzelonego meksykańskiego kongresmana znalazła w jego własnym samochodzie tamtejsza policja. Zdaniem śledczych, doszło do egzekucji na tle gangsterskich porachunków.

Będzie ekshumacja zwłok Pyjasa. "Tam tkwią dowody zbrodni"


- Musimy dotrzeć do zbioru akt zastrzeżonych, tam tkwią informacje o sprawcach tej zbrodni – powiedział Jarosław Gowin. – należy sprawdzić co dokładnie było przyczyną śmierci Pyjasa, w takich sprawach nie może być przedawnienia – powiedział poseł PO, komentując decyzję IPN o ekshumacji zwłok Stanisława Pyjasa.

W aptekach brakuje maseczek. Kopacz: nie ma powodów do paniki


W Polsce nie zanotowano gwałtownego wzrostu zachorowań na grypę, ale w wielu aptekach z powodu dużego zainteresowania klientów zabrakło już maseczek higienicznych na twarz. Według farmaceutów chętniej niż z reguły kupowane są również środki na amplifikacja odporności.

członek rodu z pałeczką w mózgu


14-miesięczny Li Jingchao tak niefortunnie bawił się pałeczkami, że jedną wbił sobie od początku do końca w nos. Tak głęboko, że pałeczka wbiła mu się na głębia 4 mm w mózg.

W rodzinach zastępczych też są patologie


kraj nie będzie pochopnie odbierać dzieci nieporadnym życiowo rodzinom. poziom chce im pomagać, bo jak pokazuje najnowszy komunikat NIK, w części rodzin zastępczych też występują patologie i bieda - pisze "Metro".

Prezydent otrzymał "Złote kolce"


Sukcesy w sporcie podnoszą estyma państwa - powiedział prezydent Lech Kaczyński, jaki w środę w Belwederze wręczył odznaczenia medalistom lekkoatletycznych mistrzostw świata zaś ich trenerom. Wydał dodatkowo lancz na ich cześć.

grobowiec prawie że gotowy. Potrzebne monety szlify


grobowiec prezydenckiej pary jest już niby gotowy. Drobnych szlifów potrzebuje jeszcze jego jedna ściana. montaż sarkofagu w przedsionku krypty Józefa Piłsudskiego pod Wieżą Srebrnych Dzwonów rozpoczął się w nocy z piątku na sobotę.

Komandosi odbili zakładników


Pakistańskim komandosom udało się odbić 39 zakładników, którzy zostali uwięzieni w kwaterze głównej dowództwa armii Pakistanu w mieście Rawalpindi, w pobliżu Islamabadu. W brutalnym ataku zginęło trzech zakładników, czterech zamachowców i dwóch żołnierzy.

"Argumenty kopacz to populizm"


Populizm, który skutkuje narażeniem na ryzyko pandemii dzieci i ludzi starszych - tak Europejska agencja ds. Leków komentuje dla RMF FM wypowiedzi polskiej minister zdrowia. Ewa wydobywający od kilku dni powtarza, że nasz poziom nie kupił jeszcze szczepionek na A/H1N1, bo nie są znane ich skutki uboczne.

"To największe kant budżetowe w historii Niemiec"


tworzenie budżetu państwa w czasach kryzysu uczy polityków kreatywnej księgowości. Przyszła niemiecka koalicja chce stworzyć dodatkowy fundusze pozabudżetowy, jaki finansowałby walkę z recesją nie zwiększając oficjalnie obciążenia budżetu państwa. przeciwdziałanie i eksperci nie pozostawiają na pomyśle suchej nitki.

Kolejne trzęsienie ziemi na Pacyfiku


Trzęsienie ziemi o sile 6,3 stopni w skali Richtera wystąpiło w pobliżu archipelagu Tonga, na południowym Pacyfiku - poinformował amerykański instytut geofizyczny USGS.

Rosjanie wypuścili piratów, ci utonęli


Piraci, wypuszczeni po odbiciu dzięki rosyjskich komandosów tankowca "Moskowskij Uniwiersitiet" nie dotarli do brzegu i zginęli - podały we wtorek źródła w ministerstwie obrony w Moskwie. Także we wtorek piraci uwolnili uprowadzony w marcu w Zatoce Omańskiej statek pod banderą Bermudów, stosowny do armatora z Brytyjskich Wysp Dziewiczych z 25-osobową załogą na pokładzie. Nie wiadomo, jak wysoki był okup.

"Ta partia polityczna przetrwa jeszcze sporo"


- Oczywiście, że w polityce cząstka spektaklu i manipulacji jest obecny. Ale nie jest najgorzej, bo dziennikarze patrzą politykom na ręce. Ja jakkolwiek nie jestem w rękach żadnego marketingowca. Nie płaciłem nikomu za to żeby podpowiadał mi co powiedzieć - mówił w TVN24 Jarosław Gowin, mówiąc w kontekście filmu "Władcy marionetek".

Katastrofa Tu-154: rosyjscy milicjanci słyszeli strzały?


Milicjanci, którzy przybyli na miejsce katastrofy prezydenckiego Tu-154 pod Smoleńskiem, słyszeli strzały - donosi Radio ZET. Dziennikarze twierdzą, że informacje o tym pojawiają się w kopiach protokołów przesłuchań świadków przekazanych polskim prokuratorom.