"Na pokładzie nie było tajnych dokumentów"


- Nie było na pokładzie samolotu żadnych tajnych dokumentów ani nośników, na których byłaby zawarta intelekt dotycząca bezpieczeństwa państwa - powiedział w "Kawie na ławę" TVN24 Paweł Graś. przedstawiciel rządu zapewnił, że identyczny narzędzie elektronowy ofiar katastrofy w Smoleńsku zabezpieczyli rosyjscy i polscy prokuratorzy pospołu z przedstawicielami ABW i SKW. Po identyfikacji został on aktualnie przekazany do Polski.

3 maja po raz siódmy obchodzony jest na skalę światową dzień Wolności Prasy. Z tej okazji niemiecki dziennik "Die Welt" na pierwszej stronie nie opublikował żadnego artykułu. Mieszkańcy wsi pod Donieckiem przy granicy z Rosją proszą tamtejsze władze o dołączenie ich miejscowości do tego kraju. Twierdzą, że tak będzie im wygodniej żyć. Warszawska zwyczaj SLD rekomendowała w sobotę kandydaturę europosła Wojciecha Olejniczaka jako kandydata na prezydenta stolicy w przyszłorocznych wyborach samorządowych. Ostateczną decyzję w sprawie ewentualnego startu Olejniczaka podejmie Zarząd polski Sojuszu.prowadzący KP PiS Przemysław Gosiewski poinformował, że ostatnie wypowiedzi wiceprzewodniczącego KP PO Janusza Palikota, dotyczące rzekomego udziału Gosiewskiego w blokowaniu ustawy hazardowej, są badane przy użyciu prawnika. wysłannik PiS nie wykluczył podania Palikota do sądu. - Nad województwem lubuskim przejdą burze z piorunami, spodziewane są porywiste wiatry, których prędkość może dochodzić do 60 km/godz. - poinformowało gabinet Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu. "Nigdy nie zapaliłem papierosa, ale też nie zamierzam spychać palaczy do podziemia" – deklaruje na swoim blogu w Onet.pl Janusz Piechociński. Poseł PSL komentuje w ten sposób fakt, iż posłowie PO, PSL i PiS poparli w Sejmie schemat ustawy wprowadzającej całkowity interdykt palenia w miejscach publicznych, m.in. w restauracjach i dyskotekach.

Do groźnego pożaru doszło w domu w norweskim Bergen, gdzie mieszkało kilkadziesiąt osób, w tym 20 Polaków. - Dwie osoby (Polacy - red.) są oficjalnie zaginione. Na razie jeszcze ekipy nie mogą wpakować się na obręb pogorzeliska - powiedział w TVN24 Marek Pędzich konsul RP w Norwegii.

Skakał z obniżonej belki, a i tak uzyskał czwartą długość w kwalifikacjach. zanim konkursem w Klingenthal Adam Małysz jest w naprawdę dobrej formie i uzyskał aż 132,5 m. Pozytywnie zaskoczył polskich kibiców Grzegorz Miętus. żółtodziób skoczek, który w przeciwieństwie do Małysza musiał walczyć o udział w konkursie, uzyskał we wtorek piątą dystans (132 m) i był w kwalifikacjach siódmy. Wygrał Harri Olli (137,5 m). - Na czas kampanii wyborczej należy odroczyć prace wszystkich komisji śledczych - powiedział TVN24 członek męski komisji hazardowej, Bartosz Arłukowicz z Lewicy. uprzednio nadajnik TOK FM dowiedziało się, że notatka Platformy Obywatelskiej chcą wysunąć propozycję marszałkowi Sejmu zawieszenie prac dopiero co tej komisji do czasu wyborów. Z propozycją mieliby oblać na posiedzeniu komisji we wtorek.

Popiół wulkaniczny z Islandii, który narobił tyle kłopotów liniom lotniczym, każdy może w tym momencie kupić sobie przy użyciu internet. Przedsiębiorczy Islandczycy, pewni, że inwentarz tego "towaru" nieprędko im się skończą, oferują go po całkiem słonych cenach. Na odpowiedź powodzi wypłacono już 70,5 mln zł, a na zasiłki celowe 195,5 mln zł dla 32,5 tys. zgłoszonych poszkodowanych, środków na walkę z żywiołem nie zabraknie - zapewnił w Sejmie członek rządu spraw wewnętrznych i administracji Jerzy Miller. Wielka księżna Leonida Gieorgijewna Romanowa zmarła dzień dzisiejszy w Madrycie w wieku 95 lat - poinformował agencję AFP z Moskwy makler rodziny carskiej Romanowów.W najnowszym wpisie na swoim blogu w Onet.pl Janusz Palikot zajmuje się hipotetyczną możliwością powstania koalicji PiS-SLD. Jak ocenia, bezapelacyjnie dorpowadzi to do "rozbioru lewicy" pomiędzy PO i PiS. okaziciel stron internetowych o tematyce porno, wydający plus czasopismo "Penthouse" - alias Friend Finder Networks - wystawia swoje akcje na sprzedaż. Liczy, że z oferty publicznej pozyska 240 mln dol. Analitycy zwracają chociaż uwagę potencjalnych inwestorów na fakt, że wydawca ma od lata spore problemy finansowe. Wstrząs o sile 5 stopni zanotowano dzień wczorajszy w zachodnim Iranie, około miasta Dezful - poinformowały amerykańskie służby geologiczne (USGS).

kulminacja nuklearny "propagandową imprezą"?


w charakterze wielgachny szczęście przedstawił prezydent Obama zakończony wczoraj w porze wieczoru (czasu lokalnego) szczyt nuklearny w Waszyngtonie z udziałem 46 państw, zwołany z inicjatywy jego administracji.

niemniej jednak ją wychłoszczą


Malezyjska modelka krótko cieszyła się z tego, że nie zostanie ukarana karą chłosty za napitek piwa. poziom Malezji naprędce pospieszył z wyjaśnieniami, że grzywna została przeciwnie odłożona w czasie.

Wysadzają fragmenty wałów


Okolice Płocka walczą z wielką wodą. By bronić miejscowości zalane po przerwaniu przez Wisłę wałów w miejscowości Świniary w gminie Słubice, powstała przegroda z worków z piaskiem w Dobrzykowie. By zaś chronić tę zaporę poprzednio naporem wody - w wybieg sterowany saperzy wysadzają część wału nad Wisłą. Z okolic ewakuowano ok. 4 tys. ludzi, ale najgorszy agenda przewiduje ewakuację chociażby ponad 10 tys.

"Obywatele poniosą wielkie wyrzeczenia"


W sobotę w porze wieczoru Grecja zawarła z Unią Europejską i Międzynarodowym Funduszem Walutowym porozumienie o pomocy finansowej dla tego kraju. Jak oświadczył helleński premier Jeorjos Papandreu, porozumienie "wymaga od Greków wielkich poświęceń i było konieczne, aby uciec katastrof".

Jeśli jesteś z Gdyni zapraszamy do naszej kliniki urody gdzie możesz poddać się takim zabiegom kosmetycznym jak depilacja laserowa czy endermologia. Oprócz takich zabiegów jak depilacja laserowa czy

endermologia

w naszym gabinecie przeprowadzamy zabiegi kosmetyczne obejmujące medycynę estetyczną. Jeśli przede wszystkim interesuje cię medycyna estetyczna to nasze gabinety znajdziesz w Gdyni oraz innych miejscach w Trójmieście. Jednak to właśnie Gdynia jest miejscem gdzie przeprowadzamy zabiegi kosmetyczne, w tym takie jak depilacja laserowa oraz endermologia.

Tusk: zbawienny idea szybkiego wyjścia z Afganistanu


Każda śmierć polskiego żołnierza w Afganistanie będzie zawżdy powodowała to jedno oczywiste pytanie: jak jak mucha w smole coraz polscy żołnierze będą na tej misji? - powiedział prezes rady ministrów Donald Tusk w Tczewie, odnosząc się do informacji o śmierci kolejnego polskiego żołnierza w Afganistanie.

Boją się, że nie oddamy im 3,4 miliarda złotych


Giełdowe banki musiały pięciokrotnie powiększyć swoje odpisy na zagrożone kredyty - wynika z analizy sporządzonej z wykorzystaniem firmę Expander. Źle spłacane są kredyty konsumpcyjne i dla przedsiębiorstw, aczkolwiek hipoteczne spłacamy do reszty regularnie - wynika z tego opracowania.

TVN zaskoczył wynikami... i nowym prezesem


- plon netto Grupy TVN w drugim kwartale 2009 roku wyniósł 149 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie. targowisko oczekiwał 121 mln zł. TVN poinformował także, że od 1 września nowym prezesem Grupy zostanie Markus Tellenbach. Piotr Walter, jaki do tej pory kierował spółką, będzie wiceprezesem zarządu odpowiedzialnym za ruch TVN.

mord znanego reportera; zginął na werandzie


W Kolumbii zastrzelono znanego dziennikarza radiowego - poinformował broker sądu stanu Cordoba (północny-wschód), Jaime Cuervo.

Zdetronizował Gatesa


W ostatnich latach utrzymywał się w pierwszej trójce najbogatszych ludzi świata, ale właśnie zasiadł na tronie, co więcej zrzucając z niego Billa Gatesa - rekin telekomunikacyjny Carlos Slim Helu pierwszym światowym krezusem wedle "Forbesa" w jego najnowszym rankingu

Prezydent podjął decyzję - poleci do Brukseli


Prezydent Lech Kaczyński leci w czwartek do Brukseli, będzie uczestniczył w szczycie UE zaplanowanym na 29-30 października - poinformowała kancelaria Prezydenta. Taka rozstrzygnięcie zapadła w Pałacu Prezydenckim dzisiaj zanim południem.

Zmarła czwarta figura z A/H1N1


Zmarła czwarta osoba zakażona wirusem A/H1N1 - podała telewizornia TVN24. Przyczyny zgonu wyjaśni wydział zwłok.

Internetowy oszust mówi "przepraszam". I tak wiele


"Chcesz i masz" - pod takim nickiem 21-letni Marcin C. sprzedawał przy użyciu Internet aparaty fotograficzne. A dość twierdził, że sprzedaje, bo sprzęt do kupujących przenigdy nie dotarł. szuler mówi do kamery "przepraszam", ale pieniędzy nie jest w stanie oddać. I ciągle jest na wolności.

"Tylko patrzeć, jak stanie szafot dla przykładnego ukarania hańbicielki"


Echa dopingowego skandalu wzbudziły lawinę komentarzy, także wśród polityków. Jerzy Szmajdziński apeluje o takt w ocenie jej zachowania. Elżbieta Jakubiak jest z większym natężeniem jednoznaczna i nazywa doping "przestępstwem".

Haiti: podano liczbę ofiar, dosyć tego nadziei dla ludzi pod gruzami


111.499 ludzi zginęło, a 190 tys. zostało rannych w trzęsieniu ziemi na Haiti z 12 stycznia, według oficjalnych danych ogłoszonych w sobotę rano.

oddźwięk NATO na nauka umoralniająca Sikorskiego ws. Rosji


związek Północnoatlantycki wyraził zaniepokojenie skalą rosyjsko-białoruskich manewrów "Zapad 2009", które zostały przeprowadzone we wrześniu - donosi nadajnik odgłos Moskwy