70. urodziny Chucka Norrisa


nadzwyczaj dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma rzekami Bóg chciał stworzyć faktyczność w 30 dni. Niestety, Chuck Norris dał mu ich wprost przeciwnie 6. I to tłumaczy, dlaczego rzeczywistość jest taki niedoskonały. Oczywiście, z wyjątkiem Chucka Norrisa. Ten legendarny gwiazdor kina akcji, a jednocześnie bez porównania człowiek, kto policzył do nieskończoności, w dodatku dwukrotnie, obchodzi dzisiaj siedemdziesiąte urodziny.

Liam Gallagher na scenie za 2 miesiące


Liam Gallagher twierdzi, że do dwóch miesięcy członkowie Oasis będą raz jeszcze koncertować.

bezprecedensowy żeński punkrockowy zespół w Polsce debiutuje


klaser "100% Girls" to długogrający debiut Beri Beri, jedynego, w pełni żeńskiego, zespołu punkrockowego w Polsce. Krążek trafi do sprzedaży 31 października.

Nia Vardalos w komedii z Tomem Hanksem i Julią Roberts


Nia Vardalos dołączyła do obsady komedii z Tomem Hanksem i Julią Roberts "Larry Crowne".

Agnieszka Chylińska świętuje swoje urodziny


W klubie Palladium Agnieszka Chylińska świętuje w niedzielny wieczór swoje 34. urodziny. W trakcie specjalnego koncertu zaprezentowano jej najnowszy klip do piosenki "Wybaczam ci".

Dante Harper poluje na czarownice z Jasiem i Małgosią


Dante Harper napisze agenda do horroru komediowego "Hansel and Gretel: Witch Hunters".

Kylie Minogue najbardziej wpływowa w Wielkiej Brytanii


Kylie Minogue zajęła pierwsze punkt na nowej liście w najwyższym stopniu wpływowych gwiazd showbiznesu w Wielkiej Brytanii.

Rozstrzygnięto 13. Konkurs Współczesnej Muzyki Kameralnej


Barbara Drążkowska z własny wśród solistów, Duo L'Iris z Japonii w kategorii duetów i Fluegelschlag - Quartett w kategorii tria, kwartety i kwintety - to zdobywcy pierwszych nagród w 13. Konkursie Współczesnej Muzyki Kameralnej, który zakończy się w sobotę w Krakowie.

"Prorok" triumfatorem tegorocznych Cezarów


sztuka więzienny "Prorok" w reżyserii Jacques'a Audiarda otrzymał w sobotę wieczorową porą tegoroczną najważniejszą francuską nagrodę filmową - Cezara - za optymalny film. Isabelle Adjani została wybrana najlepszą aktorką, a Tahar Rahim - najlepszym aktorem.

0bowiązkowa księga dla każdego myślącego człowieka


"Czego nas uczy Leszek Kołakowski?" - taki tytuł nosi curriculum vitae zmarłego w lipcu zeszłego roku filozofa, pióra historyka idei, ucznia i przyjaciela Kołakowskiego logo Króla. Książka właśnie trafia do księgarń.

Christoph Waltz reżyserem komedii romantycznej


Pamiętny Hans Landa z "Bękartów wojny" Quentina Tarantino zadebiutuje jak reżyser.

W Krakowie zaprezentowano film Goi z muzeum w Budapeszcie


Obraz Francisca Goi "Epizod z hiszpańskiej wojny o niepodległość" zaprezentowano w piątek w Muzeum Narodowym w Krakowie. Dzieło stanowi główny podkreślenie pokazu "Goya. Gdy rozum śpi...", zawierającego jeszcze kilkanaście artysta grafik hiszpańskiego artysty i prezentowanego w krakowskim muzeum do połowy lutego.

Liam Neeson pracuje nad kontynuacją "Uprowadzonej"


Liam Neeson zdradził, iż trwają prace nad kontynuacją thrillera "Uprowadzona".

Pierwsza taka Gdynia


"Po raz pierwszy..." to zwrot, który zdominował tegoroczny, jubileuszowy przegląd Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Począwszy od terminu, z wykorzystaniem związane z imprezą projekcje i wydarzenia, po organizowaną na plaży galę zamknięcia, wsio tym wspólnie będzie nowe.

niewiasta dręczyła sobowtóra Freddiego Mercury'ego


27-letnia Marie Lewis została skazana na 8 miesięcy więzienia za dręczenie i uporczywe podglądanie wokalisty Williama Westmorelanda, sobowtóra nieżyjącego Freddiego Mercury'ego z grupy Queen.

znalezionych: 14598, strona 1 z 974
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>