I tura dla Komorowskiego


Bronisław Komorowski wprost wygrał pierwszą turę - wynika z sondażu Millward Brown SMG/KRC dla TVN i TVN24. Nie zmiażdżył jednak rywali, acz było o tyle o ile - jego wynik, niecałe 46 procent, nie wystarczył na meta wyborów w tę niedzielę. W drugiej turze, 4 lipca, zmierzy się z Jarosławem Kaczyńskim.

Idziemy do euro - wyboista drogą


szczebel wysłał do Brukseli nowa polską mapę drogową prowadzącą do euro, czyli zaktualizowany - po trzęsieniu ziemi w postaci kryzysu finansowego - program konwergencji. Przedstawił w niej plan reform gospodarczych i finansowych, jaki ma doprowadzić do tego, że kapitał publiczne przestaną puchnąc od deficytu w 2012 lub w 2013 roku, a krajowy ekonomia powróci na drogę zdrowego wzrostu.

casus autokaru z dziećmi


Nagroda, święto, frajda, dwadzieścia cztery godziny bez lekcji - takie miały być wspomnienia dzieci z wycieczki do Świdnicy. Jechali na spektakl, by obchodzić międzynarodowy dzień Teatru. utwór dramatyczny rozegrał się jednak poprzednio niż na scenie. Ich autokar uderzył w kolejowy wiadukt. W pojeździe zerwało dach, a siedzenia wbiły się pod podłogę. Zapanował chaos, a dzieci dzięki łzy krzyczały do swoich opiekunów, że już nigdy nie pojadą na żadną wycieczkę.

Lechistan pod wodą


Wielka kit w Polsce straszy już dalszy tydzień. Do tej pory w najwyższym stopniu ucierpiały województwa małopolskie, śląskie, podkarpackie, dolnośląskie i mazowieckie. głodne kawałki w dalszym ciągu zagraża dużym miastom m.in. Warszawie i Wrocławowi.

Ukraina wybrała Janukowycza


Wiktor Janukowycz - to on będzie przewodził Ukrainą przez najbliższe lata. chociaż Julia Tymoszenko, "księżniczka" Pomarańczowej Rewolucji deptała mu po piętach z nadspodziewanie dobrym rezultatem, to wynik Janukowycza pokazuje, że "pomarańczowego" entuzjazmu z 2004 r. Ukraińcom nie starczyło na długo. Dlaczego?

OSKARY 2010


W tym roku rozdanie Oscarów zapowiada się wyjątkowo przewidywalnie. Krytycy i bukmacherzy są zgodni: nieopodal rozszerzenia kategorii "najlepszy film" aż do 10 produkcji, prawdziwa bój rozegra się pośrodku "Avatarem" Jamesa Camerona i "The Hurt Locker. W pułapce wojny" Kathryn Bigelow, z lekkim wskazaniem na ten drugi. Bez statuetki właściwie nie wróci do domu Jeff Bridges, Sandra Bullock, Mo'Nique i Christopher Waltz. A kto zdobędzie Oscary? Zapraszamy do relacji "minuta po minucie" w tvn24.pl, bez wątpliwości w oscarową noc.

amfa obłęd na drogach


Pomóżcie nam i sobie uchować się paroksyzm zimy. Przysyłajcie informacje, gdzie tworzą się największe korki, zdjęcia drogowych absurdów i zaśnieżonych ulic. Opiszcie, jak radzicie sobie z zimą i oceńcie pracę drogowców. Na wasze maile, mmsy i smsy czekamy na platformie baza TVN24.

Opcje walutowe - zobacz o co w tym chodzi


Opcje walutowe to ostatnio gorący temat. Gdy złoty zaczął zaprzepaszczać na wartości, kontrakty tego typu solenny się ciężarem, jaki ciągnie na dno wiele polskich firm. Jak oceniają analitycy, związane z nimi straty mogą wynieść nawet kilkadziesiąt miliardów złotych. Za taki postać rzeczy członek rządu gospodarki Waldemar Pawlak wini banki, które - jego zdaniem - nie informowały przedsiębiorców o ryzyku związanym z opcjami. Bankierzy odpierają zarzuty i podkreślają, że winne są same firmy, które spekulowały opcjami, w zamian używać ich jako zabezpieczenia przed ryzykiem walutowym.

Święta bez śniegu


Dla zmęczonych mrozem i zaspami to dobra wiadomość. Dla osób, które marzą o białych świętach, trochę gorsza. W większości kraju, Święta Bożego Narodzenia, obchodzimy bez śniegu i przy dodatniej temperaturze.

Rzeczpospolita Polska zamarzła


minus 34 stopnie obok gruncie w Białymstoku i minus 31 stopni Celsjusza w Suwałkach - to najniższe odnotowane temperatury w nocy z niedzieli 24 stycznia na pierwszy dzień tygodnia 25 stycznia w Podlaskiem. wprawdzie najzimniejsza noc tej zimy najprawdopodobniej już za nami, meteorolodzy ostrzegają przed intensywnymi opadami śniegu i śnieżycami potęgującymi uczucie chłodu.

Ekstraklasa: Runda wiosenna


Dwa i pół miesiąca ferii się skończyło - na boiska wracają piłkarze Ekstraklasy. Było cokolwiek zmian, nie na to samo transferowych, a walka, zarówno o maestria jak i utrzymanie, zapowiada się arcyciekawie. Wybierzcie swojego faworyta do tytułu mistrzowskiego.

szóstka godzin Kaczyńskiego


To szwindel hazardowa rządu Donalda Tuska, a nie PiS-u - tak najkrócej można podsumować to, co miał do powiedzenia sejmowym śledczym uprzedni szef rządu Jarosław Kaczyński. Twierdził, że jak sprawował władzę nie było mowy o nielegalnym lobbingu na myśl Totalizatora Sportowego, a jego zespół walczyła z "jednorękimi bandytami". Tyle, że za rządów PiS - co wykazał poseł Lewicy Bartosz Arłukowicz - ich liczba wzrosła aż o 20 tys.

Ukraina wybrała Janukowycza


Wiktor Janukowycz - to on będzie przewodził Ukrainą przy użyciu najbliższe lata. acz Julia Tymoszenko, "księżniczka" Pomarańczowej Rewolucji deptała mu po piętach z nadspodziewanie dobrym rezultatem, to następstwo Janukowycza pokazuje, że "pomarańczowego" entuzjazmu z 2004 r. Ukraińcom nie starczyło na długo. Dlaczego?

ojczyzna nad przepaścią


wtajemniczony w obronie interesu PZPR, czy Polaków? pod ręką okazji kolejnej, 28. rocznicy stanu wojennego, odżywa to samo pytanie. Tym społem opatrzone załącznikami w postaci radzieckich notatek, które mają miotać nowe przestrzeń niezadrukowana na sprawę.

Ukraina wybrała prezydenta


zupa wyniki exit polls potwierdzają przewidywania. zawody wyścigowe po ukraińską prezydenturę wygrał Wiktor Janukowycz, przewodzący Partii Regionów Ukrainy. atoli księżniczka Pomarańczowej Rewolucji Julia Tymoszenko deptała mu po piętach z nadspodziewanie dobrym rezultatem, to skutek Janukowycza pokazuje, że "pomarańczowego" entuzjazmu z 2004 r. Ukraińcom nie starczyło na długo. Dlaczego?

znalezionych: 276, strona 1 z 19
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>