Tusk na parapetówce dostał zupę i "coś mocniejszego"


- poprzednio rokiem sam miałem w oczach łzy widząc w tej okolicy zakres ludzkiej bezradności. Ta teren zabudowany wyglądała nie jak po przejściu trąby powietrznej, a jak po bombie atomowej - w zniszczonych poprzednio rokiem Sieroniowicach powiedział Donald Tusk. - obecnie widzę tu szczęśliwych ludzi. Gdybyśmy opuścili ręce, to nie cieszylibyśmy się z parapetówek, poczęstunków i - nie ukrywam - czasami czegoś mocniejszego.

Kto za Kempę i Wassermanna? PO ponagla PiS


Platforma Obywatelska zaapelowała do klubu PiS, aby jak najszybciej wskazał dwóch posłów do prac w hazardowej komisji śledczej w miejsce odwołanych Beaty Kempy i Zbigniewa Wassermanna.

Karpiński (PO) szefem komisji ws. powodzi


Poseł PO Włodzimierz Karpiński został w piątek szefem komisji nadzwyczajnej, która zajmie się projektami ws. usuwania skutków i zapobiegania powodzi.

Pożegnaliśmy prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego


Trumna z ciałem ostatniego prezydenta lokalny na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego spoczęła w krypcie grobowej Świątyni Opatrzności Bożej.

Łódzka warsztat z audio-przewodnikiem


Łódzkie centrum kulturalno-rozrywkowo-handlowe manufaktura będzie można zwiedzać z audio-przewodnikiem. pierwsze elektroniczne urządzenia zostaną udostępnione turystom już od soboty.

ponad 900 nowel filmowych wpłynęło na zgadywanka w Studiu Munka


Na konkurs, proklamowany dzięki działające obok Stowarzyszeniu Filmowców Polskich atelier Munka, wpłynęło nad 900 nowel filmowych. wedle organizatorów konkursu, jest to kwota rekordowa.

Wkrótce ruszy konstrukcja Instytutu Teologiczno-Pastoralnego


Do 2012 r. powstanie nowa chata Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie. Inwestycja, szpica niespełna 45 mln zł, współfinansowana będzie z podkarpackiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

Rekonstrukcja rządu dokonana


Rekonstrukcja rządu Donalda Tuska dokonana. w ciągu uroczystości w Pałacu Prezydenckim Lech Kaczyński powołał trzech nowych ministrów: Jerzego Millera na szefa MSWiA, Krzysztofa Kwiatkowskiego na ministra sprawiedliwości zaś Adama Giersza na ministra sportu i turystyki. Szefowie resortów zostali przedtem zaprezentowani przez premiera na perfidnie zwołanej konferencji prasowej.

Tchórz czy człowiek honoru - internauci podzieleni


Z jednej strony: "Brawo, panie premierze, świetna decyzja". Z drugiej: "Tusk wystraszył się", "Nie proszek szans!". wzdłuż podzielonych zdań na myśl powodów, dla których bieżący premier nie zdecydował się kandydować w wyborach prezydenckich, gros internautów jest zadowolona z tej decyzji premiera. zwykle typowaną przez nich osobą na kandydata PO w wyścigu o prezydencki fotel jest Radosław Sikorski.

PiS zapyta o "terrorystyczny" wątek ws. polskich stoczni


Posłowie PiS zamierzają wysłać do ministra skarbu 150 interpelacji w sprawie sprzedaży stoczni Gdynia i Szczecin. To jest w tej chwili chyba niecodzienny sposób, żeby uzyskać jakąkolwiek wiążącą odpowiedź od ministra Aleksandra Grada - argumentują.

Druga zespół żołnierzy wyleciała do Afganistanu


Ostatnia grupa ok. 60 oficerów i podoficerów Wielonarodowego Korpusu Północno-Wschodniego ze szczecina odleciała we wtorek w porze wieczoru z lotniska w podszczecińskim Goleniowie na misję do Afganistanu. Dołączą oni do ok. 70 żołnierzy, którzy wyruszyli do Kabulu w zeszłym tygodniu.

Rozbił się samolot w Mielcu


Wypadek samolotu w Mielcu. Podczas lądowania rozbiła się M26 iskierka - dowiaduje się TVN24.

"Fakty": nowatorską metodą ratują małego Igora


Igor cierpi na nietypową odmianę raka - dotknięty jest nowotworem obu nadnerczy. U Igora zaobserwowano też przerzuty do wątroby i płuc. Lekarze walczą o życie dziecka w sąsiedztwie użyciu najnowszej techniki operacyjnej.

cokolwiek przeszczepów. "Zaczęło się od Ziobry"


Rzeczpospolita Polska transplantologia jest w dołku. - To zły uczynek konferencji Zbigniewa Ziobry o dr G. - uważa Marek Balicki. - To europejski kierunek - nie zgadza się Bolesław Piecha. Receptę mieli jedną: więcej pieniędzy i kampanie promocyjne.

Kamiński do BBN? "To nie lada jaki pomysł"


Mariusz Kamiński w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego to nie lada jaki propozycja - przyznał w RMF boss BBN Aleksander Szczygło. I podkreślił, że całokształt zależy od byłego szefa CBA.

znalezionych: 25435, strona 1 z 1696
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>