płeć nadobna straciła setki krewnych w trzęsieniu ziemi


wykaz krewnych Wildine Germain, którzy zaginęli w trzęsieniu ziemi na Haiti przypomina listę mieszkańców małego miasta.

"CIA ma ceremonialny problem"


- CIA ma masywny kłopot, bo znalazła się w ogromnie trudnej sytuacji. Bo toczy się śledztwo w środku tej organizacji, a służby te przecież muszą jakkolwiek działać – mówił w programie "24 godziny" gen. Marek Dukaczewski. Odniósł się w ten sposób do raportu, z którego wynika, że agenci brutalnie torturowali więźniów podejrzanych o terroryzm.

Możni świata radzą w Kanadzie


W Toronto w Kanadzie rozpoczyna się w sobotę dwudniowe spotkanie na szczycie przywódców państw grupy G20, w ekipa której wchodzi 20 krajów o największych gospodarek na świecie. szczyt jest dalszym ciągiem obradującego od piątku "klubu G8", czyli spotkania ośmiu w najwyższym stopniu uprzemysłowionych państw.

grom uderzył w 18-metrową rzeźbę Jezusa


18-metrowa rzeźba z Ohio w USA "Król Królów", przedstawiająca Jezusa Chrystusa z rozłożonymi rękami, spłonęła w wyniku uderzenia pioruna - informuje serwis news.yahoo.com.

Kolejnych dwóch chce zaskoczyć postępowanie


Jupiter Narodowy kieszeń Inwestycyjny S.A. w Krakowie natomiast Lurena Investments sp. z o.o. w Warszawie złożyły do resortu skarbu oferty w sprawie kupna akcji spółki ruch - poinformowało ministerstwo skarbu. według gościa TVN CNBC interes Piotra Sieradzana dziewiczy inwestor będzie puder sporo pracy.

Czy po studiach wypłyniesz?


Statystyki wieszczą wizję kolejnego "straconego pokolenia": ponad jedna szósta młodych osób na Wyspach nie posiada źródła utrzymania, w tym aż jedna trzecia absolwentów szkół średnich, którzy nie zdecydowali się na dalsze kształcenie.

Komorowski wręczył medal operatorowi koparki


Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski wręczył w Dobrzykowie order za Ofiarność i Odwagę Ryszardowi Bednarskiemu, operatorowi koparki, który rozkopywał wał przeciwpowodziowy. "Odwaga zasługuje na nagrodę" - powiedział marszałek w toku uroczystości.

Co potem z ustawą o IPN?


Pełniący obowiązki prezydenta Bronisław Komorowski spotka się po południu z kolegium Instytutu Pamięci Narodowej. Marszałek Sejmu musi zdecydować o dalszym losie nowelizacji ustawy o IPN, którą - jak twierdzą współpracownicy zmarłego prezydenta - chciał wycelować do Trybunału Konstytucyjnego Lech Kaczyński.

"Niebywała bezczelność i brak pokory"


Mirosław Drzewiecki jest niebywale arogancki i brakuje mu pokory - tak Beata Kempa oceniła wywiad, którego na Florydzie udzielił uprzedni minister sportu. Określił on w nim polską politykę jako okrutnego zwierzaka, zjadającego ludzi. Zdaniem klubowego kolegi Drzewieckiego - Andrzeja Halickiego - niedaleko tej krytycznej oceny nie ma obowiązek on rezygnować z mandatu poselskiego, bo rejterada nie jest właściwym wyjściem z sytuacji.

Prezydent podpisał "chemiczną kastrację" pedofilów


Prezydent podpisał tzw. dużą nowelizację kodeksów m.in. zaostrzającą kary za pedofilię. Dotyczy ona też farmakologicznego leczenia pedofilów, wprowadza karalność produkcji emblematów o symbolice komunistycznej tudzież zwiększa rolę kary ograniczenia wolności.

"Dobrze wiecie z kim spędziłem zeszły weekend"


Mark Sanford, gubernator Południowej Karoliny potwierdził, że po ubiegłorocznym obyczajowym skandalu powrócił do swej kochanki. Wybranką niewiernego polityka jest białogłowa z Argentyny, którą określił kiedyś mianem "bratniej duszy" – czytamy w serwisie CNN.

Gen. Skrzypczak odchodzi


Dowódca Wojsk Lądowych wysłał już wniosek w tej sprawie do Sztabu Generalnego, w pobliżu że prezydent po spotkaniu w Sopocie ministrem obrony zdecydował, że nie dojdzie do odwołania generała. Lech Kaczyński przyznał jednak, że wystąpienie generała Skrzypczaka, w którym zaatakował MON, przekroczyło granice dopuszczalnej krytyki.

Jest decyzja ws. wypadku śmigłowca z Millerem


Ppłk Marek Miłosz - pilot śmigłowca, kto w 2003 r. awaryjnie lądował z premierem Leszkiem Millerem na pokładzie, został uniewinniony.

Bruni dementuje pogłoski o romansie


Pierwsza królówka Francji Carla Bruni-Sarkozy oświadczyła, że krążące od wielu tygodni słuchy o kryzysie jej małżeństwa z prezydentem nie mają ani dla niej, ani dla jej męża żadnego znaczenia. Zaprzeczyła też, by pałac Elizejski zarządził śledztwo w tej sprawie.

Pierwsza ofiara powodzi na południu lokalny


Pierwsza ofiara powodzi i podtopień na południu Polski. W Koszarawie prąd rzeki porwał mężczyznę. Z wodą walczy całe godzina dwunasta Polski. Alarmy przeciwpowodziowe ogłoszono już na Podkarpaciu, Śląsku, Podbeskidziu oraz w Małopolsce. Intensywne opady mogą potrwać do wtorku.

znalezionych: 47776, strona 1 z 3186
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>