Pyrrusowy Ferguson: "Niemcy już tacy są"


Po pyrrusowym zwycięstwie nad Bayernem trenerowi Manchesteru United, sir Alexowi Fergusonowi ciężko było dopasować się z brakiem awansu do półfinału Ligi Mistrzów. Za niefart obwinił sędziego. - Wyrzucił mojego piłkarza za niedoświadczenie - stwierdził. A o bawarczykach powiedział: "Od razu podbiegli do sędziego. Typowi Niemcy. Oni już tacy są".

Są bilety na łódzki finał LM


Z Łodzi przyszły znakomite wiadomości dla fanów siatkówki. W kasach apiać pojawiły się bilety na sobotnio-niedzielny koniec Ligi Mistrzów. To efekt przełożenia turnieju z powodu katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.

"Inny wymiar" polsko-rosyjskiej widekonferencji


Rozwój polsko-rosyjskich stosunków - to węzłowy materia wideokonferencji, która odbędzie się w piątek pośrodku Moskwą a Warszawą. "Spotkanie" polskich i rosyjskich ekspertów w piątek w środek dnia naszego czasu.

Kaczyński u o. Rydzyka: źle, źle i jeszcze raz źle


stary PiS Jarosław Kaczyński ocenił, że w przypadku osiągnięć rządu Donalda Tuska trzeba bardzo dużego wysiłku, żeby pokazać choć jedną sprawa pozytywnie załatwioną ze społecznego punktu widzenia. Dwa lata rządów koalicji PO-PSL J.Kaczyński analizował w poniedziałek na antenie Radia Maryja.

Hindusi kupią Orliki?


nasz samolot Orlik znalazł się pośród faworytów wytypowanych do zakupu przez Indyjskie Siły Powietrzne. Indyjski minister obrony zwrócił się do 12 wybranych producentów samolotów z prośbą o popis szczegółowych ofert. Indie planują zakupić 75 samolotów treningowych do szkolenia podstawowego - donosi "The Hindu".

ziele przyznał się do zamordowania Peruwianki


22-letni zioło Joran van der Sloot przyznał się w pierwszy dzień tygodnia do zabójstwa 21-letniej Peruwianki Stephany Flores Ramirez. Kobietę znaleziono martwą w hotelu w Limie 30 maja.

Wieluń pamięta o tragicznych wydarzeniach


Godz. 4.40 - Wieluń w województwie łódzkim. To dopiero co na to miasto spadły pierwsze bomby II wojny światowej. Po 70 latach od tego wydarzenia mieszkańców ponownie obudziły syreny i ryk samolotów.

L. Kaczyński złożył kondolencje Miedwiediewowi


Prezydent Lech Kaczyński przesłał prezydentowi Federacji Rosyjskiej Dmitrijowi Miedwiediewowi depeszę kondolencyjną w związku z katastrofą elektrowni wodnej na Syberii.

Kurczakozaury - w krainie klonów i łosi


Wszyscy pamiętają szalonego naukowca, który w "Parku Jurajskim" dinozaury klonował, ze względu uwięzionym w bursztynie komarom. W Kanadzie paleontolog Hans Larsson, chce osiągnąc paralelny efekt... manipulując genami kurcząt.

Korek-gigant na zakopiance. 3,5 godziny z Tatr do Nowego Targu


Czterdziestokilometrowy korek na zakopiance. Podróż ze stolicy Tatr wprost przeciwnie do Nowego Targu (ok. 20 kilometrów) zajmuje 3,5 godziny. Są acz możliwości objazdu.

rocznica urodzin Pierwszej Damy


obrzęd w Białym Domu. towarzyszka życia prezydenta USA Baracka Obamy - Michelle obchodzi 46. urodziny. Z amerykańskich portali dowiadujemy się jednak, że uroczystości z tej okazji będą właściwie skromne.

Zamkną tysiąc dworcowych kas?


Kolejny konflikt na polskiej kolei. Tym wraz chodzi o blisko tysiąc kas na dworcach zarządzanych za pomocą PKP. korporacja wypowiedziała Przewozom Regionalnym umowę na dzierżawę kas z powodu zaległości finansowych, które sięgają już 56 mln zł.

To puder być największy strajk w historii lotnictwa


Zaczął się w poniedziałek i puder uzyskać do piątku. Strajk pilotów Lufthansy, zapowiadany jak największy w historii branży, w poniedziałek pod wieczór został lecz zawieszony do 8 marca. Od wtorku samoloty Lufthansy a tanich linii Germanwings mają biegać zgodnie z rozkładem, a dyrekcja - opowiadać ze związkowcami o ich żądaniach.

"Mój cel? Prezydentura bez obciachu"


Polityków na arenie międzynarodowej dzielę na lepszych i gorszych od swojego kraju. Polska jest lepsza od prezydentury Lecha Kaczyńskiego - mówi Radosław Sikorski, przypuszczalny kandydat PO na prezydenta, w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej". Podkreśla, że jego celem jest "prezydentura bez obciachu".

Nienawistne wystąpienia w telewizji (wideo)


opodal apeli prezydenta RPA Jacoba Zuma, aby zachować spokój po zabójstwie lidera skrajnej białej prawicy, Eugene'a Terre'Blanche'a, rośnie napięcie między białymi i czarnymi obywatelami kraju.

znalezionych: 47776, strona 1 z 3186
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>