Wszystkie luksusy Kimów


Wille, luksusowe samochody, pozłacana broń - ktokolwiek fantazja liderów Korei Północnej musiał pozostać spełniony. O wszystkim opowiedział wojskowy, który za pośrednictwem dubel dekady robił na Zachodzie sprawunki dla koreańskich przywódców i spełniał ich zachcianki.

remont łazienek za 0,5 mln zł. "Impresje gości najważniejsze"


Blisko pół miliona złotych - tak duża liczba kosztował będzie remont w budynku MSZ. "Odświeżenia" nie wymaga jednak kilkanaście pomieszczeń, co mógłby czynić aluzje cena remontu, a... aneks kuchenny i duet łazienki na pierwszym piętrze. - Trzeba zawrzeć funkcję, jaką pełnią te dwoje toalety. Ta akt ministerstwa jest prawdziwą wizytówką kraju. właściwość miejscowa nie jest rozpustna - mówi w rozmowie z tvn24.pl ambasador MSZ Piotr Paszkowski.

Izraelski lot nad Węgrami ze śmiercią w tle


W środę nad Budapesztem na niskiej wysokości przeleciały dwa izraelskie samoloty wojskowe. Tego samego dnia w stolicy Węgier zginął obywatel Syrii. - Te dwa zdarzenia nie mają ze sobą nic wspólnego - zapewnił w piątek przedstawiciel węgierskiego rządu Domokos Szollar.

baza z naturą starszy rangą niż kawowiec


Gdy czujemy się ospali i zmęczeni, to sygnał, że powinniśmy więcej czasu spędzać na łonie natury. Badania opublikowane w "Journal of Environmental Psychology" potwierdziły bowiem, że to przede wszystkim infrastruktura z przyrodą daje nam siły witalne i energię, a także wzmacnia naszą odporność.

Kubica tuż za mistrzem


Zespoły Formuły 1 kończą przedsezonową przygodę w Andaluzji. poprzedni dzień testów na torze w Jerez stał pod znakiem popisów obrońcy tytułu mistrzowskiego. Jenson Button uzyskał najlepszy wynik toru. Kroku próbował utrzymywać mu Robert Kubica. Polak całkowicie zanotował drugi skutek soboty.

"Rzeka nas przechytrzyła". Wrocław: Kozanów pod wodą


Sypane z piasku wały we Wrocławiu nie hartowny i woda ze Ślęzy wdarła się na sadyba Kozanów. punkt programu osiedla została zalana wodą do wysokości 1,5 metra. W tej chwili sprawa nieco się uspokoiła, gadka szmatka nie przybiera tak szybko, a strażacy i ochotnicy budują nowe zapory przeciwpowodziowe.

Konserwatysta, potomek króla, przyjaciel Sikorskiego z Oksfordu


Kim jest David Cameron, nowy i najmłodszy od prawie 200 lat szef rządu Wielkiej Brytanii, który przywrócił władzę konserwatystom po 13 latach niebytu?

"Beenhakker robi wszystko, aby go wyrzucono"


To nie był mecz. To był skandal i kopanino-bieganina – w swoim stylu cenzurkę polskim piłkarzom za remis z Irlandią Płn. wystawił Jan Tomaszewski. w największym stopniu od popularnego "Tomka" dostało się Leo Beenhakkerowi. – On tylko przeszkadzał naszym piłkarzom – skomentował śmiałek z pamiętnego Wembley.

policja sprawdza, czy osioł jest narkomanem


Bułgarska milicja sprawdza, czy osioł, jaki żywił się konopiami indyjskimi jest narkomanem uzależnionym od marihuany. Zlecono w tym celu specjalną ekspertyzę - pisze diariusz "Trud".

Młodzi rzadko podają sobie ręce na pożegnanie


Młodzi ludzie raz po raz rzadziej używają uścisku ręki na pożegnanie.

maślany mit obalony


Przez lata, na fali trendu dbania o zdrowie, było dyskredytowane w charakterze szkodnik naszych serc. w tej chwili za sprawą odkrycia szwedzkich naukowców wraca do łask. Okazało się bowiem, że po zjedzeniu masła, bo o nim mowa, liczebność trójglicerydów - tłuszczów, które pomijając cholesterolu mają działanie na niebezpieczeństwo chorób serca - rośnie we krwi w wysoce mniejszym stopniu niż po tłuszczach roślinnych.

Schetyna krytykuje władze Wrocławia


- Powtórzyło się od początku do końca to, co 13 lat temu – mówił w "Faktach po Faktach" Grzegorz Schetyna komentując powódź na wrocławskim osiedlu Kozanów. naczelny klubu PO i prezes tej partii w woj. dolnośląskim nazwał "kompletnym szaleństwem" fakt, iż po doświadczeniach z 1997 roku, pozwolono na tym terenie budować bloki i domy.

15-latki usiłowały stuknąć wychowawcę


Trzy 15-letnie wychowanki ośrodka opiekuńczo-wychowawczego dla dziewcząt w Krakowie usiłowały zabić swego wychowawcę. Jedna z nich usłyszała już wyrzut usiłowania zabójstwa, pozostałe są poszukiwane.

pakiet banknotów efektywnie uśmierza ból


plik banknotów może uśmierzać ból równie skutecznie, jak leki przeciwbólowe.

Konkurs wiedzy o Koranie. Główna nagroda: kałach


Karabin AK-47 (popularny kałasznikow), dwa granaty, komputer i wyraz twarzy przeciwczołgowa - to nagrody, jakie otrzyma 17-latek, który wygrał, zorganizowany za pomocą ugrupowanie islamskich rebeliantów al-Szabab na południu Somalii, konkurs wiedzy o Koranie i recytowania jego wersetów - poinformowała w sobotę agencja Reutera.

znalezionych: 8117, strona 1 z 542
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>