Pierwsze rodziny identyfikują ciała najbliższych


Pierwsza skład rodzin ofiar tragicznego wypadku pod Smoleńskiem jest już w moskiewskim Biurze Ekspertyz Sądowych. Prowadzą tam identyfikację ciał swych bliskich. Jak poinformowała minister zdrowia Ewa kopacz w RMF FM, rozpoznano już truchło pierwszych czterech ofiar - wśród nich Rzecznika Praw Obywatelskich Janusza Kochanowskiego.

najprzód pomyłka, później cud


Do niezwykłego zdarzenia doszło we wtorek w Jastrzębiu Zdroju. Wezwana do 76-letniego mężczyzny doświadczona lekarka pogotowia stwierdziła jego zgon. Trzy godziny później, pracobiorca zakładu pogrzebowego zadzwonił na alarm z informacją, że wcześniej znany za martwego starzec wykazuje oznaki życia. pan przebywa w tej chwili na oddziale intensywnej opieki medycznej.

zmysłowy mięsopust w Argentynie


W Polsce zima, a w Argentynie... środek lata. W tym południowo-amerykańskim kraju zaczął się karnawał, jak zazwyczaj ciepły nie nic bardziej błędnego ze względu na temperaturę powietrza.

Obchodził 86. rocznica urodzin w towarzystwie 86 żon


współlokator Nigerii, Biladu Masaba, świętował swoje 86. rocznica urodzin w towarzystwie 86 wiernych żon i 136 ukochanych dzieci – podaje agencja RIA Nowosti.

sklep online sprzedawał podrabianą Viagrę


Canadian Pharmacy, grupa spamerów oferująca podrabiane leki recepturowe założyła sklepik online na największym mikroblogowym serwisie społecznościowym Twitter. Funkcjonował on bez przeszkód przez miesiąc - poinformował w czwartek portal informatyczny The Register.

Czarnoskórzy Simpsonowie


Nie wiadomo, czy to prawda oraz, czy producenci "Simpsonów" coś o tym wiedzą, ale w faktyczność poszła plotka, że telewizornia w Angoli zamierza transmitować własną wersję Simpsonów. Simpsonowie po angloańsku są - jak to w Angoli - czarnoskórzy. Afroafrykańscy.

Złota Anita ukryła sponsora


Berlin. Finał konkursu rzutu młotem kobiet. Anita Włodarczyk walczy o złoty medal. odrobinę kto zwrócił uwagę, że nasza młociarka wystąpiła w koszulce z wielkim plastrem zasłaniającym marka sponsora lekkoatletycznej reprezentacji. aktualnie władze firmy zastanawiają się, czy miał miejsce niefortunny zbieg okoliczności, czy też zawodniczka plastrem chciała "uderzyć" w sponsora.

Amerykańscy żołnierze w Polsce, są dar ich stacjonowania


dawny długie i pełne zgrzytów negocjacje, ale w końcu się udało. umowa o statusie wojsk amerykańskich w Polsce została podpisana. najważniejszy jej zapis: żołnierze USA za ewentualne pogwałcenie prawa będą zgadzać się za pomocą polskim sądem.

70 lat temu Himmler wydał ukaz założenia KL Auschwitz


70 lat temu, 27 kwietnia 1940 roku, Reichsfuehrer SS Heinrich Himmler wydał inspektorowi obozów koncentracyjnych Oberfuehrerowi Richardowi Gluecksowi rozporządzenie założenia w Oświęcimiu obozu koncentracyjnego. W ten sposób rozpoczęła się historia KL Auschwitz.

Ziobro poza sztabem. "Kara, ale za co?"


Zbigniew Ziobro, naczelny zwycięskiej kampanii Lecha Kaczyńskiego, znalazł się poza sztabem wyborczym Jarosława Kaczyńskiego. Przekonuje jednak, że nie czuje się odsunięty na poprzeczny tor, ani w jakikolwiek fortel ukarany. - Kara, ale za co? - laska retorycznie, i zapewnia, że będzie pomagał prezesowi PiS w kampanii.

Paryż: Kobietom nie można wnosić spodni. Szariat?


Tak, to - niestety - prawda. We francuskiej stolicy nadal de jure obowiązuje norma prawna z 1800 roku, które wprowadził ówczesny zwierzchnik policji. Myślicie, że w kraju, w którym mniejszość muzułmanska jest niepomiernie duża wprowadzono szariat? O nie.

Mógł za droga wolna A4 płacić jednogroszówkami


Krakowski sąd uniewinnił motocyklistę, kto zatamował przedsięwzięcie na autostradzie A4, płacąc niedaleko bramce jednogroszówkami. Uznał, że pieniądz zdawkowy o nominale jednego grosza są pełnoprawnym środkiem płatniczym w Polsce.

"Ciała zwęglone, nie wyjście rozpoznać"


Strzały z amerykańskiego samolotu bezzałogowego zabiły co bynajmniej trzech talibskich rebeliantów, w piątek w Północnym Waziristanie - podaje Reuters, powołując się na pakistańskie służby bezpieczeństwa. - Ciała są tak zwęglone, że nie fortel ich rozpoznać. Staramy się stwierdzić ich tożsamość - mówi kabel agencji.

Jaruzelski z wyższą emeryturą. "Wyrok jest kontrowersyjny"


Członkowie Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego, w tym generał Wojciech Jaruzelski, ponownie będą otrzymywać wyższe emerytury. trybunał Konstytucyjny orzekł, że upust świadczeń dla tej grupy jest niekonstytucyjne. obniżka emerytur esbekom uznano zaś za zgodne z ustawą zasadniczą. - Trybunał ustrojowy podzielił część naszych argumentów. To jest lokalny połowiczny sukces - ocenia Jolanta Szymanek-Deresz. Posłanka SLD dodała, że orzeczenie obliguje pokrzywdzonych, by zwrócili się do Strasburga.

Dlaczego nie możemy poprzestać na jednym ciastku?


Naukowcy amerykańscy znaleźli odpowiedź na pytanie, z jakiego powodu tak z trudem jest poprzestać na jednym ciasteczku i po zjedzeniu pierwszego herbatnika najczęściej kończymy całą paczkę – winowajcą jest dodawany do wielu produktów żywnościowych syrop leczniczy kukurydziany.

znalezionych: 8117, strona 1 z 542
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>